
З приходом літньої пори частішають нарікання на стан луцьких фонтанів. Так, нещодавно, на одному із інтернет сайтів з’явилось повідомлення лучанки… «Центральні фонтани міста в жахливому стані». Це повідомлення і стало приводом для створення наступного фоторепортажу.
Ось що плаває у водограях міста
Наступне фото зроблене через 45 хвилин. Як то кажуть «Знайдіть різницю».
На такі знахідки постійно натрапляють працівники КП «Луцькводоканал» при проведенні робіт по очистці водограїв та заміні води, яка відбувається згідно розробленого графіку двічі на місяць. Обгортки від солодощів, палички від морозива, паперові та пластикові вироби, гори недопалків, гумові вироби знаходяться у рейтингу найпопулярнішого непотребу, що потрапляє у фонтани.
Виникає запитання: « А як увесь цей непотріб сюди потрапив?»
Відповідь на вищезазначене запитання досить проста та лаконічна. Люди та їх байдужість є найбільшим «злом» міських водограїв. Дорослі викидують недопалки, усілякі ганчірки, а діти, бавлячись у водоймі, залишають після себе палички з-під солодкої вати та серветки з-під морозива та багато іншого. Згодом, під впливом різних природних факторів у воді відбувається, так званий, процес гниття.
Чого лише не зробиш задля гарних фото.
«Така велика кількість побутових відходів у фонтані, рано чи пізно, призведе до поломки насосного обладнання - це додаткові витрати з бюджету міста, а отже і витрати кожного лучанина. Чисто не там де прибирають, а там де не смітять» зазначив механік цеху насосних та очисних споруд водопроводу КП «Луцькводоканал» Анатолій Сухалевич.
КП “Луцькводоканал”, вкотре, нагадує про те, що не потрібно засмічувати, ламати та купатись у фонтанах, адже фонтани – це перш за все окраса Луцька та місце відпочинку наших дітей.
Прес-служба "КП Луцькводоканал"